Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ Polska stworzy polską wersję "The Office" we współpracy z BBC Studios

W "The Office PL" wystąpią m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz (fot. materiał prasowy)

Canal+ Polska informuje, że ruszyły prace nad polską wersją kultowego brytyjskiego serialu "The Office". Oryginał zadebiutował 20 lat temu.

Stworzony przez Ricky'ego Gervaisa i Stephena Merchanta serial jest jedną z najważniejszych brytyjskich produkcji XXI wieku. Jego amerykański remake, w którym występował Steve Carrell, według Nielsena był najchętniej oglądanym przez Amerykanów serialem w 2020 roku.

Polska wersja rozgrywać się będzie w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej Kropliczanka. Głównym bohaterem będzie prezes firmy, Michał, podobnie jak postacie grane przez Gervaisa i Carrella pozbawiony autorefleksji. Zrobi wszystko, aby zdobyć uznanie i atencję współpracowników.

"The Office PL" przedstawi widzom silną postać kobiecą. Vanessa Aleksander wcieli się bowiem w Patrycję, przedstawicielkę nowego pokolenia, która wchodzi do biura "Kropliczanki", aby zmienić przestarzałe według niej zasady.

Premiera serialu ma nastąpić jesienią tego roku. Seria będzie dostępna na Canal+ Premium i Canalplus.com.

(KAP, 09.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.