Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nikola Bochyńska redaktorką naczelną serwisu CyberDefence24.pl

Nikola Bochyńska będzie zajmować się m.in. zwiększeniem dotarcia do nowych odbiorców (fot. Tomasz Głowacki/CyberDefence24.pl)

Nikola Bochyńska od 1 lipca pełni funkcję redaktorki naczelnej CyberDefence24.pl.

Pracę w mediach zaczynała jako dziennikarka w „Gazecie Bankowej”, zajmowała się też tematyką biznesową w redakcji „Super Expressu”. Doświadczenie zdobywała w TVP Info, pisała również o gospodarce dla Money.pl. Od 2018 roku pracowała w redakcji Wirtualnemedia.pl.

Od 1 lipca serwis CyberDefence24.pl zasiliła także Małgorzata Fraser, dziennikarka i publicystka technologiczno-społeczna, specjalizująca się w zagadnieniach dotyczących cyberbezpieczeństwa i prywatności.

Grupa Defence24 to spółka, w ramach której działa kilka serwisów: największy Defence24.pl, Energetyka24.pl, Space24.pl, InfoSecurity24.pl oraz CyberDefence24.pl. 

(BAE, 02.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.