Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Pazio odchodzi z Polska Press, nie chce być jej rzecznikiem

Polska Press ma nowego rzecznika z Telewizji Republika (fot. Piotr Molecki/East News)

Rzecznikiem prasowym i PR managerem Polska Press Grupy został Adrian Majchrzak. Zastąpi Joannę Pazio, która postanowiła odejść z firmy.

– Nie widziałam już dla siebie miejsca w tej organizacji. Prawda jest taka, że byłam związana z poprzednim zarządem, z poprzednim właścicielem. Do nich miałam zaufanie, oni mieli zaufanie do mnie – powiedziała Joanna Pazio w rozmowie z "Pressem".

Rzeczniczką Polska Press była od 2014 roku. Zrezygnowała, gdy wydawnictwo Polska Press zostało kupione przez Orlen. Ze względu na długi okres wypowiedzenia miała pozostać na stanowisku do września, jednak na jej prośbę umowę skrócono. Była rzeczniczka nie ujawnia dalszych planów zawodowych, choć zaznacza, że nie są one związane z mediami i marketingiem. – Jestem dumna z dwóch fantastycznych projektów CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu) - "Szkoła bez przemocy" (lata 2006-2013) dla tysięcy szkół w Polsce oraz "Junior Media", w ramach którego dzieci uczą się robić gazetki szkolne. Mam nadzieję, że będzie on kontynuowany – zaznaczyła Pazio.

W komunikacie Polska Press czytamy, że Adrian Majchrzak ma 10-letnie doświadczenie w obszarze marketingu, a przez ostatni rok związany był z Telewizją Republika. Pracował m.in. dla Polonii Warszawa, Radia Kolor i Agory. – Z Telewizją Republika rozstałem się w dobrych relacjach. Polska Press jest kolejnym krokiem w rozwoju zawodowym - powiedział "Pressowi" nowy rzecznik.  

(BKS, 02.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.