Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Szanowni Państwo,

po kilkunastu miesiącach pandemii można pokusić się o podsumowania. Także pod kątem tego, jak wyjątkowe warunki, które stworzyło zagrożenie koronawirusem, wpłynęły na podejście firm do społecznej odpowiedzialności biznesu, na realizację często wieloletnich przedsięwzięć z obszaru CSR.

Mało kto uznałby za nieuzasadnioną rezygnację z działań, które mają polepszać świat, gdy ten świat się wali. Ale można też było uznać, że choć warunki są trudniejsze, nadal przed ludźmi, rządami, politykami i przed firmami stoją wyzwania związane z CSR. Przez pandemię nie stały się mniej istotne, przeciwnie – niektóre ten kryzys uwypuklił, przypominając nam wszystkim choćby, jak ogromny wpływ mają człowiek i gospodarka na środowisko naturalne.

I tak było w wielu przypadkach. Znalazły się wcale liczne firmy, które nie uznały się zwolnione od odpowiedzialności nawet w wyjątkowej sytuacji. I które przemodelowały wcześniej realizowane działania, tak by spełniały kryteria bezpieczeństwa, zdecydowały się na projekty wspierające tych, którzy stanęli na pierwszej linii frontu walki z zagrożeniem bądź w trosce o tych, którzy najbardziej ucierpieli. Warto się im przyjrzeć i czerpać z nich inspirację.

Zachęcamy do lektury!

Redakcja „Press”

Press
Press

(01.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.