Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 30, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Wasilewski poprowadzi audycję w Czwórce

Od 2016 roku Czwórka nadaje cyfrowo, a jej częstotliwość zajęło Polskie Radio 24 (screen YouTube.com/Estrada i Studio)

Od 1 lipca na antenie Czwórki (Polskie Radio) będą nowe audycje. Jedną z nich poprowadzi producent muzyczny Michał Wasilewski, znany jako Atari Wu.

Michał Wasilewski, m.in. założyciel duetu Xxanaxx i współproducent projektu Baranovski, poprowadzi godzinną audycję muzyczną "W razie WU" we wtorki o godz. 9.

Na lato Czwórka zapowiada więcej tematów związanych z wakacjami, podróżami i bezpieczeństwem. W poniedziałki o godz. 14 Oliwia Krettek w "Po kolei" przez godzinę będzie opowiadać o pociągach i najpiękniejszych trasach kolejowych oraz rozmawiać z podróżnymi. 

Punktem wyjścia godzinnej audycji kulinarnej Martyny Matwiejuk "W poszukiwaniu umami" w soboty o godz. 9 będzie danie charakterystyczne dla miejsca, które będzie tematem programu. Prowadząca opowie też o historii i kulturze regionu.

Wakacyjna ramówka obowiązywać będzie do 30 września.

Po przejściu w 2016 roku na nadawanie cyfrowe Czwórka zniknęła z ogólnopolskiego badania słuchalności. W pierwszym półroczu 2016 roku było to 0,4 proc. (według badania Radio Track).

(KRY, 30.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.