Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 30, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Jabłońska wiceprezeską PMPG Polskie Media

Jako wiceprezeska zarządu Agnieszka Jabłońska będzie odpowiedzialna za obszar zarządzania HR i komunikacji (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Jabłońska została wiceprezeską zarządu PMPG Polskie Media SA.

Agnieszka Jabłońska w zarządzie wydawcy od początku lipca będzie odpowiedzialna za zarządzanie HR i komunikację. W latach 2017-2020 była w zarządzie firmy Bigram SA, a w latach 2019-2021 pełniła funkcję dyrektorki na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w zarządzie firmy executive search - IIC Partners. Była tam odpowiedzialna za rozwój sprzedaży oraz realizację projektów rekrutacyjnych i doradczych w obszarze zasobów ludzkich.

Do PMPG Polskie Media należą Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost (wydawca serwisu Wprost.pl i e-tygodnika „Wprost”) oraz spółka Orle Pióro (wydawca serwisu Dorzeczy.pl i tygodnika „Do Rzeczy” oraz magazynu „Historia Do Rzeczy”).

(BAE, 30.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.