Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 30, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojewódzki z Palikotem po piwie stawiają na konopną wódkę

W prezentacji 43-procentowej wódki wziął udział gen. Mirosław Hermaszewski, bo właśnie minęła 43. rocznica jego lotu w kosmos (fot. Piotr Drabik)

Do sprzedaży trafiła Wódka wyBUHowa, kolejny wspólny projekt z segmentu alkoholi Janusza Palikota, Kuby Wojewódzkiego i Tomasza Czechowskiego. Zapowiadają, że sto butelek wyślą w kosmos.

Nowy produkt spółki BUH Distillery, tworzonej przez Janusza Palikota, Kubę Wojewódzkiego i Tomasza Czechowskiego oraz Vortune Equity Group (VEG) zaprezentowano wczoraj w warszawskim Cosmos Muzeum. W spotkaniu udział wziął polski kosmonauta gen. Mirosław Hermaszewski.

Trunek z 43-proc. alkoholu powstał na bazie destylatu z piwa BUH, które zawiera susz konopny. Wódka wyBUHowa jest sprzedawana w sklepach sieci Żabka na zasadzie wyłączności.

Wojewódzki powiedział "Presserwisowi", że producenci sami odpowiadają za marketing nowego produktu, a wyniki sprzedaży piwa BUH mają dowodzić, że osoby pracujące w mediach mogą z powodzeniem "bawić się biznesem". Zainwestował w alkohol, bo jak żartował, nawet kurs bitcoina można załamać jednym wpisem na Twitterze, a sprzedaży piwa i wódki w Polsce nikt nie jest wstanie powstrzymać, jest to więc biznes bezpieczny.

Znak graficzny dla produktu opracował Tomasz Waciak Wójcik. Hasłem reklamowym nowej marki wódki jest: "Zastaliśmy Polskę Czystą, zostawimy Zieloną". W ramach promocji planowane jest wysłanie w kosmos stu butelek konopnego alkoholu przez brytyjską firmę Sent Into Space. Wydarzenie ma być transmitowane w internecie.

(BKS, PTD, 30.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.