Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kinga Kosik-Burzyńska poprowadzi poranki w RMF FM

Kosik-Burzyńska, aktorka i parodystka, od ponad czterech lat jest związana z warszawskim teatrem Klub Komediowy (fot. materiały prasowe)

Kinga Kosik-Burzyńska, aktorka i improwizatorka z Klubu Komediowego, będzie jedną z prowadzących poranną audycję "Wstawaj, szkoda lata!" w RMF FM.

W RMF FM Kosik-Burzyńską będzie można usłyszeć od 30 czerwca, dołączy do duetów prowadzących "Wstawaj, szkoda lata!": Przemysława Skowrona i Tomasza Olbratowskiego oraz Jacka Tomkowicza i Mariusza Kałamagi. Program jest na antenie codziennie w godz. 6-10.

Kosik-Burzyńska, aktorka i parodystka, od ponad czterech lat jest związana z warszawskim teatrem Klub Komediowy. Należy do grupy improwizatorów Humbuk.

RMF FM jest na pierwszym miejscu zestawienia słuchalności ogólnopolskich rozgłośni, z wynikiem 30,1 proc. udziału w czasie słuchania - wynika z badania Radio Track za marzec-maj 2021.

(KRY, 29.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.