Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Pilewski za Sebastiana Ogórka szefem Money.pl

Piotr Pilewski skupi się na rozwoju serwisu Money.pl i umacnianiu pozycji lidera w tej kategorii wydawniczej (fot. Aleksander Żebrowski)

Piotr Pilewski będzie od września szefem serwisu Money.pl i obszaru finanse w Wirtualnej Polsce. Sebastian Ogórek, dotychczasowy szef Money.pl, przejdzie do WP Magazynu.

Piotr Pilewski ma ponad 15-letnie doświadczenie w mediach elektronicznych. Ostatnio był zastępcą redaktora naczelnego "Forbes Polska" ds. online, gdzie odpowiadał za rozwój digitalu, wcześniej był szefem newsroomu Business Insider Polska i p.o. redaktorem naczelnym BI. Pracował też w Polskim Radiu RDC, Radiu Tok FM, Money.pl i Radiu Eska we Wrocławiu. 

1 października br. do zespołu Money.pl dołączy też Damian Szymański, dotychczas związany z Business Insider. Będzie zastępcą Pilewskiego. 

Dotychczasowy szef Money.pl Sebastian Ogórek przechodzi do WP Magazynu publikującego treści premium. 

Według danych Mediapanelu w maju serwis Money.pl odwiedziło 7,94 mln użytkowników.

(BAE, 29.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.