Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Romanowska i Kałamaga prowadzącymi "Fort Boyard" w Viaplay

"Fort Boyard" powróci do Polski po 12 latach przerwy (fot. materiały prasowe)

Nową edycję programu "Fort Boyard", który znajdzie się w ofercie platformy Viaplay, poprowadzą Elżbieta Romanowska i Mariusz Kałamaga.

"Fort Boyard" będzie można oglądać w Viaplay jesienią. W nowej edycji 48 osób znanych z telewizji czy internetu będzie rywalizować w tytułowym forcie, który ulokowano na francuskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego.

Nowymi prowadzącymi reality show będą aktorka Elżbieta Romanowska i artysta kabaretowy Mariusz Kałamaga. Mędrczynią została blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea. W dwóch dotychczas pokazanych polskich edycjach, które emitowała TVP 2, prowadzącymi byli Katarzyna Glinka i Robert Gonera, a mędrcem - Janusz Weiss.

Program "Fort Boyard" dla Viaplay produkuje Endemol Shine Polska. Platforma Viaplay Polska zostanie uruchomiona w sierpniu. Pokaże m.in. rozgrywki Ligi Europy UEFA i piłkarską Bundesligę.

(MNIE, 28.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.