Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Urbaniak znalazł jednak pracę w mediach

W Comperii zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów (fot. archiwum własne)

W czerwcu do Comperii, porównywarki finansowej ofert bankowych, dołączył Piotr Urbaniak, który musiał odejść z Wirtualnej Polski po zarzutach współpracowników. 

W Wirtualnej Polsce Urbaniak pracował od 2018 roku. W marcu tego roku został awansowany na wicenaczelnego obszaru technologie. Pod koniec kwietnia powstała w jego sprawie komisja wyjaśniająca, ponieważ zarzucono mu niewłaściwe zachowanie wobec współpracowników. W wyniku prac komisji Urbaniak i WP rozwiązali umowę za porozumieniem stron.

Piotr Urbaniak w Comperii zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów. Pisze także teksty do należącego do Comperii serwisu technologicznego Telepolis.pl. - Nie należy to do moich obowiązków służbowych, ale redaktor naczelny dał mi możliwość pisania do serwisu, więc z niej skorzystałem - mówi Urbaniak.
Odchodząc z WP Urbaniak powątpiewał, czy znajdzie jeszcze pracę w mediach.

(BAE, 28.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.