Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 25, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Barnaba Siegel przechodzi do "CD-Action"

Barnaba Siegel z Wirtualną Polską był związany od kwietnia 2017 roku (fot. archiwum prywatne)

Wydawca prowadzący serwis Polygamia.pl (Wirtualna Polska) Barnaba Siegel przechodzi do miesięcznika "CD-Action". Został szefem działu recenzji i publicystyki.

- Od dawna chciałem mocniej zająć się tematami związanymi z gamingiem. Dostałem ciekawą ofertę od "CD-Action", którą trudno mi było odrzucić - mówi Barnaba Siegel.

Z Wirtualną Polską był związany od kwietnia 2017 roku, kolejno jako redaktor, wydawca i zastępca redaktora naczelnego. Po odejściu Jakuba Wątora z WP pełnił tam funkcję autora i wydawcy obszaru gier w ramach redakcji WP Technologie. Wcześniej pracował przez sześć lat w Ringier Axel Springer.  Jako redaktor naczelny kierował RadioJazz.FM, pracował w magazynie "Lizard" i stale współpracuje z magazynem "Jazz Forum".

(BAE, 25.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.