Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat Sport News bez serwisu "Sport Flesz"

"Sport Flesz" prowadził m.in. Przemysław Iwańczyk (screen: YouTube)

Polsat Sport News zrezygnował z emisji serwisu informacyjnego "Sport Flesz". Nadawca zapewnia, że program wróci na antenę.

Serwis "Sport Flesz" do 10 czerwca pokazywano co godzina od 7 do 15. Program prowadzili m.in. Przemysław Iwańczyk, Paweł Sikora oraz Karolina Szostak.

Polsat tłumaczy, że rezygnacja z emisji "Sport Flesza" ma związek z dużą liczbą transmisji wydarzeń sportowych, które zajęły ramówki anten Polsat Sport.

- Latem ramówki wszystkich kanałów z rodziny Polsat Sport są szczelnie wypełnione wielogodzinnymi relacjami na żywo z takich wydarzeń, jak siatkarska Liga Narodów, Memoriał Wagnera, gale sportów walki oraz turnieje siatkówki plażowej i beach soccera. Na koniec czerwca i początek lipca, za sprawą wielkoszlemowego Wimbledonu, szykujemy też naszym widzom potężną dawkę mistrzowskiego tenisa - informuje "Presserwis" biuro prasowe Polsatu.

Cogodzinny serwis informacyjny ma powrócić na antenę w sierpniu, a na razie redakcja Polsat Sport skupia się na produkcji codziennego magazynu "Cafe Euro".

- Kibice spragnieni najświeższych informacji znajdą je między innymi w programie "Cafe Euro" dostępnym rano i wieczorem przez cały czas trwania Mistrzostw Europy - tłumaczy Polsat Sport.

(MNIE, 24.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.