Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Newonce.radio dostępne na platformie TuneIn

Na platformie TuneIn będą promowane treści audio newonce (fot. materiały prasowe)

Newonce.radio jest już dostępne na TuneIn, platformie streamingowej audio.

Na platformie TuneIn będą promowane treści audio newonce zarówno przekazywane na żywo, jak i dostępne na żądanie.

- Chcemy być wszędzie tam, gdzie są nasi słuchacze, a TuneIn jest platformą, o którą regularnie pytają nasi fani. Cierpliwość popłaca, bo dziś nie tylko trafiliśmy tam z naszym kontentem, ale przede wszystkim nawiązaliśmy świetną relację z zespołem TuneIn, stając się ich partnerem w zakresie rozwoju treści w Polsce - mówi Bartek Czarkowski, dyrektor programowy newonce.radio. 

Obecność newonce na platformie TuneIn to nowe możliwości dla słuchaczy. Stacja jest dostępna w formie livestreamingu w aplikacji i na stronie TuneIn, a także poprzez smart speakery (m.in. Sonos, Bose Soundtouch i Google Home) oraz samochodowe systemy multimedialne. 

- Integracja z systemami samochodowymi jest dla nas szczególnie ważna, ze względu na liczne prośby, które otrzymywaliśmy od naszych słuchaczy podczas ostatnich trzech lat działalności radia. Do tej pory w trasie słuchali oni naszego radia poprzez aplikację mobilną newonce, teraz dostęp do naszych audycji będzie znacznie łatwiejszy - dodaje Bartek Czarkowski.

Słuchacze mogą również słuchać wszystkich podcastów za pośrednictwem platformy TuneIn. Jesienią newonce chce wprowadzić model oparty na subskrypcji, jednak na antenie stacja w dalszym ciągu będzie dostępna dla wszystkich słuchaczy za darmo.

TuneIn, wiodący dostawca streamingu na żywo i usługi audio na żądanie, łączy sport na żywo, wiadomości, muzykę, podcasty i radio z całego świata. Z 75 mln aktywnych użytkowników jest jedną z najczęściej odwiedzanych platform streamingowych na świecie.

(BAE, 24.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.