Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Sport proponuje debatę kandydatów na prezesa PZPN

Debatę kandydatów na prezesa PZPN zaproponował Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport (screen YouTube/Kanał Sportowy)

TVP Sport chce zorganizować debatę kandydatów na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski wystosował pismo do PZPN, w którym proponuje, że kierowana przez niego stacja zorganizuje debatę z udziałem kandydatów na fotel prezesa związku.

"Proponujemy 30 czerwca lub 1 lipca o 20:30 w studiu S1 przy ulicy Woronicza 17. Debata będzie miała charakter modułowy oraz interaktywny" - napisał Szkolnikowski w liście, którego treść na Twitterze ujawnił Andrzej Padewski, wiceprezes PZPN.

W debacie chce wziąć udział Marek Koźmiński, ale pomysłem nie jest zainteresowany drugi z kandydatów - Cezary Kulesza. Jego sztab tłumaczył na łamach Sport.pl, że byłoby to widowisko medialne, a prezesa PZPN nie wybiera opinia publiczna, a delegaci związku.

Marek Szkolnikowski w liście do Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że w przypadku, gdy tylko jeden kandydat wyrazi chęć udziału w debacie, będzie obowiązywała formuła "pustego krzesła".

Następca Zbigniewa Bońka na stanowisku prezesa PZPN zostanie ogłoszony 18 sierpnia na zjeździe sprawozdawczo-wyborczym związku.

(MNIE, 21.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.