Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 17, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Więcej polskich produkcji w CBS Reality. Nowy cykl o śledztwach PRL

Jednym z ekspertów w programie „Kryminalne śledztwa PRL” będzie Marcin Myszka (fot. materiały prasowe)

Kanał CBS Reality pokaże nową serię dokumentalną „Kryminalne śledztwa PRL”, a kontynuacji doczeka się cykl „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”. 

„Kryminalne śledztwa PRL” to seria, w której zostaną przedstawione sprawy prowadzone przez Milicję Obywatelską. Produkcja składa się z pięciu odcinków. Pojawią się w niej archiwalne materiały filmowe i wywiady z milicjantami. Ekspertami programu są m.in. profiler Jan Gołębiowski, dziennikarz Przemysław Semczuk, kryminalistyczka Joanna Stojer-Polańska, autor kryminałów Michał Larek i twórca podcastu kryminalnego Marcin Myszka. Za produkcję „Kryminalnych śledztw PRL” odpowiada Blueberry Media Olga Siama.

CBS Reality pokaże też kontynuację cyklu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, który swoją premierę miał jesienią 2020 roku. Serial produkuje ATM Grupa.

Pierwszy sezon „Kryminalnych śledztw PRL” i druga seria „Kryminalnych akt inspektor Biskupskiej” pojawią się na antenie CBS Reality w drugiej połowie br.

CBS Reality to kanał joint venture AMC Networks International UK i ViacomCBS Networks International.

(MNIE, 17.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.