Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Justyna Michalska naczelną serwisu Plotek.pl, Andrzej Kulasek szefem newsroomu

Zarówno Justyna Michalska, jak i Andrzej Kulasek od lat są związani z Agorą (fot. materiały prasowe)

Od lipca redaktorką naczelną serwisu show-biznesowego Plotek.pl (Agora) będzie Justyna Michalska. Jednocześnie nowo utworzone stanowisko szefa newsroomu obejmie Andrzej Kulasek.

Justyna Michalska przez ostatnie dwa lata była zastępczynią redaktorki naczelnej Plotek.pl. Odpowiadała m.in. za realizację celów zasięgowych serwisu, prowadzenie projektów sprzedażowych, akcje specjalne oraz współpracę z wydawcami Gazeta.pl. W redakcji Plotek.pl pracuje od 2014 roku. Wcześniej pełniła rolę redaktorki, wydawczyni i redaktorki prowadzącej działu moda (e-commerce).

Powołanie nowej redaktorki naczelnej to niejedyna zmiana w strukturze Plotek.pl. Od lipca nowe stanowisko szefa newsroomu raportującego do naczelnej serwisu obejmie Andrzej Kulasek. Będzie jednym z odpowiadających za wynik zasięgowy serwisu Plotek.pl, ma nadzorować newsroom i współkreować linię redakcyjną.

Andrzej Kulasek z Agorą związany jest od 20 lat. Początkowo pracował w dzienniku "Metro" jako dziennikarz działu sport, potem szef redakcji sportowej, a wreszcie – kultury. Od 2011 roku był wydawcą serwisu Sport.pl, a przez cztery ostatnie lata – strony głównej Gazeta.pl.

Według danych Mediapanelu serwis Plotek.pl w maju odwiedziło 6,77 mln użytkowników.

(BAE, 16.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.