Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Damian Kocur reprezentowany przez Match and Spark

Damian Kocur jest reżyserem nie tylko filmów reklamowych, ale też krótkometrażowych i dokumentalnych (fot. materiały prasowe)

Do grona twórców reprezentowanych przez agencję Match and Spark dołączył reżyser Damian Kocur.

Damian Kocur jest reżyserem filmów krótkometrażowych i dokumentalnych. Jego ostatnia produkcja - "Dalej jest dzień" - zdobyła m.in. Nagrodę dla Najlepszego Filmu Krótkometrażowego na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Trieście, jest też jednym z 11 krótkich metraży z całego świata, które były w tym roku prezentowane w ramach przeglądu New Directors/New Films w MoMA w Nowym Jorku. Obecnie Kocur pracuje nad pełnometrażowym debiutem, produkowanym przez Studio Munka. Jako autor filmów reklamowych realizował projekty dla takich klientów, jak Allegro, Huawei, Okocim, Nationale Nederlanden, Tymbark i Smyk.

Agencja Match and Spark reprezentuje twórców audiowizualnych w Polsce i na rynkach zagranicznych.

(IKO, 15.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.