Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 14, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grupa Lotos rusza z piłkarską promocją na Euro 2020

(screen Youtube.com/Lotos)

Grupa Lotos zachęca do aktywności sportowej w promocji piłkarskiej "Już czas wyjść na boisko!”.

Klienci stacji Lotosu do 9 sierpnia mogą skorzystać z promocji - za zatankowanie minimum 25 l dowolnego paliwa otrzymają naklejki, a po uzbieraniu ośmiu mogą je wymienić na piłkę w promocyjnej cenie 10,99 zł. Oprócz promocji na stacjach Lotos zachęca do wspólnego kibicowania za pomocą platformy dajemyslowo.lotos.pl, na której kibice mogą wysyłać słowa wsparcia dla polskich piłkarzy, i wygrać koszulki z ich podpisami oraz karty paliwowe do wykorzystania na stacjach koncernu.

Promocji towarzyszy kampania "Już czas wyjść na boisko!” - zaczęła się tuż przed rozpoczęciem UEFA Euro 2020 w telewizji, internecie, radiu, w prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Za koncept kampanii promocyjnej odpowiada agencja FCB Bridge2Fun. Reżyserem spotu jest Kuba Michalczuk, operatorem - Kajetan Plis, produkcję zrealizowało OTO Film, udźwiękowienie - studio Głośno. Za strategię i zakup mediów odpowiada Zenith.

(AMS, 14.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.