Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 11, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tyskie przekonuje Irlandczyków, żeby dopingowali Polskę podczas Euro

Marka Tyskie zachęca irlandzkich kibiców do wspierania reprezentacji Polski w meczu ze Słowacją (fot. materiały prasowe)

Kompania Piwowarska i jej marka Tyskie postanowiły poprosić kibiców Irlandii o wsparcie.

"Drodzy Irlandczycy, Słowacja wyeliminowała was z turnieju, ale nie wyobrażamy sobie rozgrywek bez was. Wasza pasja i śpiew nie mogą się zmarnować. Dopingujcie Polskę w meczu ze Słowacją. Polacy" – reklamą z tym apelem opublikowaną w "Irish Daily Star", największym irlandzkim dzienniku, marka Tyskie zachęca kibiców do wspierania reprezentacji Polski w meczu ze Słowacją, który odbędzie się 14 czerwca w Sankt-Petersburgu (pierwszą lokalizacją był Dublin, ale na skutek trudności związanych z pandemią spotkanie przeniesiono do Rosji). Taka sama reklama ukazała się również w dzienniku "Irish Daily Mirror".

Za pomysł i realizację akcji odpowiada agencja Gong. Działaniami PR w Polsce i Europie zajęła się Huta 19 im. Joachima Fersengelda, a zakupem mediów - Zenith.

(AMS, 11.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.