Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Pajęczyna" z Joanną Kulig w roli głównej nowym serialem Playera

Premiera serialu z Joanną Kulig planowana jest na jesień (fot. Marcin Makowski/TVN)

Joanna Kulig zagra główną rolę w najnowszej produkcji Player Original - serialu "Pajęczyna", do którego rozpoczęto zdjęcia. 

"Pajęczyna" jest thrillerem, którego akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 roku i w 2010 roku. Joanna Kulig wcieli się w specjalistkę od zachowań pająków próbującą rozwikłać tajemnicę śmierci matki i siostry. Historia jest inspirowana mało znanymi faktami z okresu PRL, kiedy to w szczycie gierkowskiej prosperity Polska rozwijała własny program atomowy. 

Obok Joanny Kulig w serialu zagrają także: Eryk Lubos, Michalina Olszańska, Anna Radwan, Szymon Bobrowski, Marek Kalita, Andrzej Grabowski i Wojciech Wysocki.

Serial jest koprodukcją House Media Company i TVN Grupa Discovery. Producentami są Wojciech Bockenhaim (TVN) i Grzegorz Olkowski (House Media). Za reżyserię odpowiada Łukasz Jaworski, a autorem zdjęć jest Witold Płóciennik.

Zdjęcia do produkcji realizowane są w Warszawie i okolicach. Premiera serialu zaplanowana jest w Playerze na jesień. "Pajęczyna" będzie mieć siedem odcinków.

(KOZ, 10.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.