Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Krawczyk chief product officerem w Grupie ZPR Media

Radosław Krawczyk wcześniej pracował w Onecie, Merlin.pl i Salon24.pl (fot. archiwum prywatne)

Radosław Krawczyk, współzałożyciel platformy blogowej Salon24.pl i były naczelny Onetu, z początkiem czerwca objął nowo utworzone stanowisko chief product officer w Grupie ZPR Media.

Jak wyjaśnia Michał Hejka, wiceprezes Time SA (spółka Grupy ZPR Media), ta decyzja personalna podyktowana jest faktem, że jednym z priorytetów grupy w 2021 roku jest kontynuacja transformacji cyfrowej. Dotyczyć ma ona m.in. zwiększania zasięgu serwisów internetowych Grupy ZPR Media i wyników ich oglądalności, wzrostu liczby użytkowników i ich zaangażowania. 

Radosław Krawczyk w latach 2001-2007 zarządzał redakcjami Onet.pl. Potem jako członek zarządu Merlin.pl SA odpowiadał za marketing i usability (2007-2010). Jest współzałożycielem platformy blogowej Salon24.pl, był prezesem wydawcy (2010-2013). Od 2017 do 2021 roku prowadził projekt "Kraków w 15 minut", kino wykorzystujące 3D Mapping.

W maju do zespołu Grupy ZPR Media dołączył Maciej Chaciński - objął nowo powstałe stanowisko dyrektora biura obsługi klienta.

(KOZ, 10.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.