Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adam Puchalski awansuje w Httpool Polska

Adam Puchalski karierę zawodową rozpoczynał jako analityk rynków finansowych (fot. materiały prasowe)

Adam Puchalski, dotychczas Spotify lead Poland, obejmuje w Httpool Polska stanowisko strategic sales lead.

Do jego zadań ma należeć m.in. całościowe zarządzanie procesem sprzedaży (analiza, proces, realizacja), budowanie i eksplorowanie nowych obszarów przychodów, ukierunkowane np. na branże takie jak: gaming, fin-tech, e-commerce czy motoryzacja, jak również poszerzanie pól współpracy z agencjami i domami mediowymi. Będzie raportował bezpośrednio do CEO firmy Justyny Duszyńskiej i współtworzył z nią strategię sprzedaży, oraz wspierał managerów poszczególnych zespołów w jej wdrażaniu i realizacji.

Httpool jest strategicznym partnerem reklamowym platform społecznościowych takich jak LinkedIn, Twitter, Snapchat, Spotify, Tik Tok czy Facebook.

Adam Puchalski pracuje w Httpool Polska od sierpnia 2019 roku, początkowo jako Spotify client partner, a następnie Spotify lead Poland – w tej roli zarządzał zespołem sprzedającym reklamy na platformie Spotify. Karierę rozpoczynał jako analityk rynków finansowych w X-Trade Brokers DM SA, a następnie jako analityk biznesowy w Innogy Polska. Później, w latach 2017-2018, pracował w eStoreMedia jako client partner CXO, a bezpośrednio przed przejściem do Httpool Polska, w latach 2018-2019, w Metricso.com jako business development manager.

(AMS, 09.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.