Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Radkiewicz wicedyrektorem w Polskim Radiu

Maciej Radkiewicz stanowisko w Polskim Radiu objął we wtorek (screen YouTube.com/Olsztyn24 Gazeta On-Line)

Maciej Radkiewicz, były dyrektor biura reklamy Telewizji Polskiej, został zastępcą dyrektora agencji promocji Polskiego Radia.

Z informacji "Pressu" wynika, że Radkiewicz został powołany na to stanowisko przez prezeskę Polskiego Radia Agnieszkę Kamińską we wtorek.

Obecnie p.o. dyrektor agencji promocji Zbigniew Lazar ma dwóch zastępców: Radkiewicza i Ewę Michalak. 

Maciej Radkiewicz biurem reklamy TVP kierował od końca czerwca 2016 roku do września 2017 roku. Dawniej pracował już w biurze reklamy telewizji publicznej - jako szef zespołu ds. sponsoringu sportowego, a następnie jako zastępca dyrektora biura reklamy ds. współpracy z oddziałami terenowymi spółki. W Polsat Media Radkiewicz był kierownikiem ds. sprzedaży bezpośredniej i regionalnej. Był też szefem biura reklamy TV Biznes i kierował sprzedażą reklam w Radiu Kolor. Od lipca 2018 roku do lutego 2019 roku zajmował stanowisko prezesa klubu piłkarskiego Stomil Olsztyn, a od kwietnia do sierpnia 2020 roku - prezesa Polskich Pracowni Konserwacji Zabytków SA.

(KOZ, 09.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.