Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydawca "Vogue Polska" z 5-letnią licencją

Do tej pory ukazało się 40 numerów pisma

Visteria, wydawca "Vogue Polska", ogłosił odnowienie licencji na prowadzenie rodzimej wersji magazynu od amerykańskiej spółki Condé Nast przez kolejne 5 lat. Magazyn ma również wrócić do cyklu dwunastu wydań w ciągu roku.

- Nasze grono stałych czytelników wydań papierowych oraz treści online pokazuje, że wybraliśmy dobry kierunek, zapewniam jednak, że wciąż widzimy ogromny potencjał do rozwoju nowych projektów – mówi, cytowana w komunikacie prasowym, Katarzyna Jordan-Kulczyk, wydawca "Vogue Polska".

W czerwcu Visteria wprowadza cykl wydawniczy, który będzie obejmował 10 wydań regularnych oraz dwa numery specjalne.

Ukazujące się od 2018 roku "Vogue Polska" (do tej pory ukazało się 40 numerów) to luksusowe pismo lifestylowe, które oprócz obok takich tematów jak moda, uroda i styl życia, wiele uwagi poświęca kulturze i ważnym kwestiom światopoglądowym jak prawa kobiet, ochrona klimatu czy tolerancja. Wydawcą magazynu jest spółka Visteria założona przez Kasię Jordan - Kulczyk.

Cena jednego egzemplarza wynosi 16,9 zł. "Vogue" ma 26. edycji językowych na całym świecie.

(PTD, 08.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.