Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wirtualna Polska wprowadza możliwość odsłuchania newsów

Za pomocą ikony słuchawek, widocznej w dolnym menu na stronie głównej WP, można otworzyć widżet z listą pięciu newsów (fot. materiały prasowe)

Wp.pl wprowadza możliwość odsłuchania selekcji newsów. Nowa funkcja jest dostępna na urządzeniach mobilnych na stronie głównej portalu. 

Nowe rozwiązanie umożliwia odsłuchanie artykułów w formie audio na wszystkich urządzeniach mobilnych. Za pomocą ikony słuchawek, widocznej w dolnym menu na stronie głównej WP, można otworzyć widżet z listą pięciu newsów. Po kliknięciu w jeden z nich nastąpi odtworzenie. Kolejne materiały na liście są emitowane automatycznie. Za pomocą odtwarzacza dowolne materiały można pomijać bądź zatrzymywać. Teksty można odtwarzać w tle - oznacza to, że słuchanie nie wyklucza korzystania z innych aplikacji czy wygaszenia ekranu smartfona.

Newsy aktualizują się na bieżąco, kilkanaście razy w ciągu doby, a użytkownik informowany jest o opcji odświeżenia dostępnej listy. Produkt oparty jest na technologii text-to-speech firmy Google i stanowi uzupełnienie dotychczasowej oferty kontentowej WP.

Według danych Mediapanelu w kwietniu stronę główną Wp.pl odwiedziło 12,71 użytkowników.

(BAE, 08.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.