Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adam Godlewski szefem sportu w Polska Press

Przez ostatnie miesiące Adam Godlewski pracował jako freelancer (screen: YouTube/Sportdziennik)

Nowym szefem dodatków sportowych w dziennikach Polska Press Grupy i serwisu Sportowy24.pl został Adam Godlewski. Zastąpił Roberta Zielińskiego, który zostaje w koncernie prasowym. 

Godlewski objął funkcję 1 czerwca i w strukturze Polska Press podlega Annie Zapert, dyrektorce ds. redakcji. Podczas rozpoczynającego się 11 czerwca piłkarskiego Euro 2020 będzie również komentował mecze polskiej reprezentacji w programie "Studio Kadra", przygotowywanym przez redakcję sportową Polska Press.  

Sportowy24.pl to serwis należący do Polska Press oraz nazwa poniedziałkowego dodatku do dzienników należących do koncernu.

Adam Godlewski rozpoczynał karierę w "Przeglądzie Sportowym", gdzie w latach 1993–2003 był dziennikarzem i sekretarzem działu piłkarskiego. W latach 2003- 2017 związany z tygodnikiem "Piłka Nożna" jako zastępca redaktora naczelnego. Lata 2018-2019 to praca publicysty i reportera w "Sporcie". Stworzył m.in. dział wideo dziennika. W 2019 roku współtworzył serwis ImoSports.pl (obecnie zamknięty), a od początku 2020 roku pracuje jako freelancer.

Robert Zieliński, dotychczasowy szef działu serwisu Sportowy24.pl i dodatków sportowych w dziennikach koncernu, pozostaje w Polska Press. Będzie szefem sportu w agencji AIP oraz w gazecie "Polska Metropolia Warszawska". 

Od marca właścicielem Polska Press Grupy jest koncern naftowy Orlen, kontrolowany przez skarb państwa.

(PTD, 07.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.