Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Ręczmin szefem strony głównej Wyborcza.pl

Marcin Ręczmin wcześniej pracował w WP.pl (fot. materiały prasowe)

Od poniedziałku nowym szefem strony głównej Wyborcza.pl (Agora) jest Marcin Ręczmin, wcześniej związany z Wirtualną Polską.

- Cieszę się, że będę miał okazję pracować z zespołem, który stawia na autorskie treści i w tradycyjny, ale niezawodny sposób buduje jakość dziennikarstwa: zadając kłopotliwe pytania, sprawdzając prawdomówność decydentów, będąc na miejscu najważniejszych wydarzeń – komentuje Ręczmin, cytowany w komunikacie prasowym. Na nowym stanowisku będzie podlegał Aleksandrze Sobczak, wicenaczelnej "Wyborczej" i szefowej serwisu Wyborcza.pl. Bezpośrednio jemu podlegać będzie zespół wydawców i dziennikarzy strony głównej.

Marcin Ręczmin ostatnio pracował w Wirtualnej Polsce, gdzie kierował serwisami kulturalnymi oraz Magazynem. Wcześniej był szefem strony głównej i newsroomu WP.

Jak wynika z badania Mediapanel, w kwietniu serwis Wyborcza.pl odwiedziło 8,83 mln internautów.

(PTD, 07.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.