Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Nowosielski senior copywriterem w agencji Brain

Michał Nowosielski jest właścicielem i jedynym pracownikiem agencji Bigthinkski (fot. materiały prasowe)

Michał Nowosielski pracuje w agencji Brain jako senior copywriter, ale wciąż prowadzi własną firmę Bigthinkski.

Nowosielski zajmuje się obsługą największego klienta Brain - ING Banku Śląskiego. Ale, jak podkreśla, praca dla Brain nie oznacza, że jego własna agencje zawiesiła działalność. - Brain zatrudnia mnie jako Bigthinkski, i choć nasza współpraca jest stała, nie zamyka mi drogi do działań dla innych klientów czy agencji. Umowa wyklucza jednak prace dla firm z sektora bankowego - dodaje.

Michał Nowosielski w 2017 roku założył własne przedsięwzięcie reklamowe. Jego agencja działa pod marką Bigthinkski, a z jej usług mogą korzystać nie tylko klienci końcowi, ale także agencje reklamowe. Przed założeniem własnej agencji Nowosielski był dyrektorem kreatywnym w BBDO Warszawa, z którą rozstał się w lipcu 2016 roku. Wcześniej dwa lata spędził w Young & Rubicam, do której przeszedł z Grupy Ogilvy (pracował w niej od 2006 roku). Przez 13 lat był związany z agencją Publicis, od 2001 roku kierował jej działem kreacji.

(AMS, 02.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.