Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN 24 z jubileuszową stroną w internecie

W sekcji można znaleźć m.in. felietony i wspomnienia dziennikarzy stacji (fot. materiały prasowe)

W związku z 20-leciem TVN 24 w poniedziałek uruchomiona została jubileuszowa podstrona w serwisie Tvn24.pl. 

Strona Tvn24.pl/nasze-20-lecie poświęcona jest historii stacji i ludzi, którzy ją tworzą. 

W sekcji można znaleźć felietony i wspomnienia dziennikarzy stacji, wśród nich Moniki Olejnik, Anity Werner, Andrzeja Morozowskiego czy Konrada Piaseckiego, który analizuje zmiany, jakie w ostatnich 20 latach zaszły w polskim dziennikarstwie. Marcin Gutowski przygotował obszerny artykuł nawiązujący do głośnego reportażu o kardynale Stanisławie Dziwiszu "Don Stanislao". Internauci będą mogli przypomnieć sobie i ponownie obejrzeć nagrodzone reportaże TVN 24, obejrzeć zdjęcia archiwalne (także te z prywatnych archiwów) oraz wideo prezentujące pracę redakcji na przestrzeni dwóch dekad.

W sekcji regularnie umieszczane będą kolejne nagrania i teksty, jak również fragmenty jubileuszowego programu Anny Jędrzejowskiej i Tomasza Sianeckiego "Nasze 20-lecie".

TVN 24 rozpoczął nadawanie 9 sierpnia 2001 roku.

(KOZ, 01.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.