Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Makłowicz zachęca do aktywności fizycznej w kampanii MultiSport

Działania prowadzone są pod hasłem "Gotuj się do sportu” (fot. materiały prasowe)

Krytyk kulinarny Robert Makłowicz został ambasadorem marki MultiSport. W kampanii przekonuje, że powrót do aktywności fizycznej po przerwie spowodowanej pandemią może być łatwy i przyjemny.

Działania reklamowe prowadzone są pod hasłem "Gotuj się do sportu”. Multisport przypomina w kampanii, że obiekty sportowo-rekreacyjne na terenie całego kraju ponownie zostały otwarte.

Wizerunek krytyka kulinarnego pojawi się w kreacjach w internecie, w tym w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram). Kolejnym elementem kampanii będą spoty radiowe, w których zaprezentowane zostaną przepisy (m.in. na "nóżki maczane w basenie, karczek okładany na ringu i boczuś skręcany na ławeczce”) na powrót do aktywności fizycznej wraz z kartą MultiSport . Ponadto przygotowano Letnią Grę MultiSport (zabawa w formie grywalizacji potrwa przez dziewięć tygodni).

Koncepcja kreatywna powstała we współpracy działu marketingu Benefit Systems, agencji Brand Kolektyw i agencji NAV. Za działania w mediach społecznościowych odpowiada Benefit Systems, za media online - agencja MOL, a kampanię radiową koordynuje agencja NAV. 

(IKO, 01.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.