Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 27, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Cholewiński zamienia TVP na Polsat News

Michał Cholewiński, podobnie jak jego żona Agata Biały-Cholewińska, pracę w TVP rozpoczęli w 2014 roku (screen YouTube.com/DVBShots)

Michał Cholewiński odchodzi z Telewizji Polskiej. Z ustaleń "Pressu" wynika, że ma przejść do Polsat News.

Michał Cholewiński w TVP Info prowadził serwisy informacyjne, ale przestał po tym, jak pod koniec października 2020 roku na antenie skrytykował orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Razem z żoną Agatą Biały-Cholewińską, która również przedstawiała serwisy TVP Info, od listopada zostali przeniesieni do rezerwowej grupy dziennikarzy, która miałaby zabezpieczać ciągłość nadawania kanału, w razie gdyby koronawirus sparaliżował pracę redakcji. Oboje byli w tej grupie do końca grudnia, później poszli na zwolnienia lekarskie.

Agata Biały-Cholewińska i Michał Cholewiński trafili do TVP Info w 2014 roku, prowadzili również "Teleexpress" w TVP 1. Wcześniej związani byli z TVN 24.

(KOZ, 27.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.