Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Woźniak i Sikorski kierują nowym działem eventowym Brand New Heaven

Maciej Sikorski i Marta Woźniak zarządzają działem BNH Events (fot. materiały prasowe)

Brand New Heaven, agencja doradztwa strategicznego i kreatywnego, poszerzyła zakres usług o realizację eventów. Nowo utworzonym działem pokierują Marta Woźniak jako head of concept development i Maciej Sikorski jako head of business development.

Woźniak i Sikorski raportują do zarządu agencji. Marta Woźniak odpowiada za prowadzenie i rozwijanie kompetencji zespołu kreatywnego w kontekście złożonych projektów marketingowych. Ponadto wesprze Sikorskiego w rozwijaniu istniejących już relacji biznesowych. Przed dołączeniem do Brand New Heaven była dyrektorką kreatywną w agencjach MyPlace i Emlab. Z branżą eventową związana jest od ośmiu lat.

Maciej Sikorski w BNH zajmuje się pozyskiwaniem klientów i rozwijaniem istniejących już relacji biznesowych agencji. Odpowiada za synergię działań sprzedażowych pomiędzy Brand New Heaven i BNH Events oraz nadzoruje dział client service. W branży marketingowo-reklamowej pracuje od 15 lat. Ponadto jest promotorem boksu zawodowego i CEO w grupie Deal Punch Promotions.

BNH Events koncentruje się na tworzeniu formatów dla marek, które "są otwarte na nowatorskie, nieszablonowe rozwiązania, łączące w sobie elementy strategii i kreacji oraz aktywacji".

(IKO, 26.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.