Dział: INTERNET

Dodano: Maj 25, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Sportowy nie będzie już współtworzył z Onetem "Misji Futbol"

Od jesieni Kanał Sportowy wróci z własną wersją programu "Misja Futbol" (screen YouTube.com/Kanał Sportowy)

Twórcy Kanału Sportowego zapowiedzieli nowy program o piłce nożnej, który pojawi się w zamian za dotychczas współtworzoną z Onetem "Misję Futbol".  

Kanał Sportowy i Onet nie przedłużyły umowy dotyczącej nadawania programu "Misja Futbol". - Z końcem maja wygasa umowa koprodukcyjna z Kanałem Sportowym na współpracę przy produkcji programu „Misja Futbol”. Strony podjęły decyzję o jej nieprzedłużaniu. Stawiamy na rozwój unikatowej oferty sportowej w obszarze wideo – o szczegółach będziemy informowali niebawem - mówi Agnieszka Skrzypek-Makowska, communications manager w Ringier Axel Springer Polska, do którego należy Onet.

Ostatni odcinek "Misji Futbol" w dotychczasowej formie będzie transmitowany w przyszły poniedziałek 31 maja. Kanał Sportowy zapowiada, że od jesieni wróci z własną wersją programu. 

- Na razie nie zdradzamy nowej nazwy - zaznacza Tomasz Smokowski, jeden z twórców Kanału Sportowego i prowadzący "Misję Futbol". 

W nowym sezonie, który zacznie się wraz z początkiem rozgrywek piłkarskich, nowy program Kanału Sportowego mają prowadzić dotychczasowi gospodarze "Misji Futbol" Tomasz Smokowski i Mateusz Borek oraz Michał Pol. - W nowej formule chcemy wrócić do korzeni i zaprosić do współtworzenia programu Michała Pola, który był pomysłodawcą formatu - tłumaczy Smokowski. 

"Misja Futbol" to format, którego właścicielem jest Onet, dlatego samodzielna realizacja programu przez Kanał Sportowy pod tą nazwą jest niemożliwa.

Kanał Sportowy ma 425 tys. subskrybentów na YouTube. 

(BAE, 25.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.