Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

T-Mobile w kampanii z Billie Eilish o przyszłości generacji Z

W Polsce kampania prowadzona jest w mediach społecznościowych (fot. materiały prasowe)

Operator sieci komórkowej T-Mobile Polska (Grupa Deutsche Telekom) rozpoczął kampanię kierowaną do pokolenia Z, w której porusza temat niepokoju związanego z wyborem ścieżki zawodowej. Gwiazdą reklamy jest amerykańska piosenkarka Billie Eilish.

Kampania „Futureproof” promuje aplikację o tej samej nazwie, która pozwala określić preferencje zawodowe, uwzględniające osobowość jej użytkownika. Ma być inspiracją dla pokolenia Z przy wyborze kierunku kariery zawodowej. Komunikacja kampanii powstała na podstawie badań przeprowadzonych przez Deutsche Telekom w kwietniu 2021 roku, na rynkach polskim, niemieckim, brytyjskim i węgierskim, z których wynika, że młodzi potrzebują pomocy w wyborze ścieżki zawodowej. Według badania  aż 69 proc. młodych Polek i Polaków w wieku 16-26 lat jest zaniepokojonych perspektywami związanymi z przyszłą pracą.

Reżyserem 2,5-minutowego spotu jest Rollo Jackson. W reklamie wystąpiła piosenkarka Billie Eilish. Kampania została przygotowana przez Saatchi & Saatchi London. W Polsce prowadzona jest w mediach społecznościowych (Instagram, YouTube, Snapchat, TikTok, Spotify).

(IKO, 20.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.