Dział: RADIO

Dodano: Maj 19, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kolejna osoba z TVP wśród prowadzących w radiowej Trójce

Marta Piasecka od połowy 2017 roku pracuje w TVP (fot. Andrzej Wiktor/Polskie Radio)

Marta Piasecka z Telewizji Polskiej i historyk Piotr Gontarczyk dołączają do grona prowadzących w Programie III Polskiego Radia.

Marta Piasecka w środę zadebiutuje w roli gospodyni audycji "Trójka przed południem". Będzie ją prowadzić na zmianę z Gabrielą Andrychowicz i Katarzyną Cygler. "Trójki przed południem" słuchać można od poniedziałku do czwartku między 9 a 11, a w piątki o godzinę krócej - od 10 do 11. Piasecka w TVP Info jest prowadzącą "Info Raport" i "Info Dzień". W TVP pracuje od połowy 2017 roku. Wcześniej była dziennikarką Telewizji Republika.

Z kolei w czwartek "Klub Trójki" - jak ustalił "Press" - po raz pierwszy ma poprowadzić Piotr Gontarczyk, historyk związany z Instytutem Pamięci Narodowej. Będzie on gospodarzem audycji co czwartek na zmianę z Wojciechem Reszczyńskim. "Klub Trójki" nadawany jest od poniedziałku do czwartku po 22.

Marta Piasecka jest kolejnym dziennikarzem TVP, który rozpoczął współpracę z Trójką - od września 2020 roku z anteną współpracuje Karol Gnat, a od końca listopada - Bartłomiej Graczak.

(KOZ, 19.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.