Dział: PRASA

Dodano: Maj 19, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Polska Press odchodzi szefowa wydawnictwa w Lublinie

Joanna Parczyńska prezeską oddziału w Lublinie została rok temu (fot. materiały prasowe)

Z Polska Press odchodzi Joanna Parczyńska, prezeska oddziału wydawnictwa w Lublinie.

- Złożyłam wypowiedzenie w kwietniu - mówi "Press" Joanna Parczyńska. - Czuję się związana emocjonalnie z poprzednim zarządem i poprzednią strategią - tłumaczy decyzję.

Joanna Parczyńska prezeską oddziału Polska Press w Lublinie została w maju 2020 roku, kiedy zastąpiła Dariusza Kotlarza.

Do 2019 roku Joanna Parczyńska pracowała w "Gazecie Wyborczej" jako wydawczyni obszaru kultura i multimedia. Wcześniej kierowała zespołem wideo w serwisie Wyborcza.pl. Do Agory wróciła w kwietniu 2017 roku. W spółce pracowała także w latach 1995-2010, m.in. jako dyrektorka pionu prasy bezpłatnej. Parczyńska związana była też z Grupą Polskapresse (obecnie Polska Press) jako dyrektorka zarządzająca produktami bezpłatnymi (lata 2013-2016) i prezeska struktury prasy bezpłatnej (2012 rok). Była country manager w Gemiusie (lata 2012-2013).

Oddział Polska Press w Lublinie wydaje "Kurier Lubelski". Średnia sprzedaż dziennika w marcu 2021 roku wynosiła 1609 egz. (dane PBC).

(KOZ, 19.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.