Dział: PRASA

Dodano: Maj 18, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trwają zgłoszenia do Nagrody Dziennikarskiej "Ślad" im. bp Jana Chrapka

Nagroda "Ślad" jest przyznawana od 2002 roku (screen: YouTube/Nagroda Ślad)

Do 31 maja można wysyłać zgłoszenia do tegorocznej edycji Nagrody Dziennikarskiej "Ślad" im. bp. Jana Chrapka, przyznawanej od 2002 roku.

Celem nagrody jest uhonorowanie i promowanie osób, których "działalność w mediach służy prawdzie dobru i pięknu oraz przyczynia się w sposób wybitny do budowania kultury prawdy, porozumienia i dialogu". Patron nagrody to bp Jan Chrapek, zmarły w 2001 roku były członek Papieskiej Rady ds. Środków Społecznego Przekazu.

W skład Kapituły Nagrody „Ślad” wchodzą obecnie m.in. s. Barbara Chrapek, Ewa K. Czaczkowska, Brygida Grysiak, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Tomasz Krzyżak (przewodniczący), Zbigniew Nosowski, Grzegorz Polak, Tomasz Rożek, ks. Kazimierz Sowa (sekretarz) i Krzysztof Ziemiec.

Zgłoszenia, wraz z pisemnym uzasadnieniem, można przesyłać do 31 maja pod adresem: [email protected] Prawo do wysuwania kandydatur przysługuje członkom kapituły oraz redakcjom prasowym, radiowym, telewizyjnym i internetowym. Zwycięzca otrzymuje statuetkę autorstwa prof. Gustawa Zemły oraz 10 tys. zł. Organizatorzy nagrody nie podali terminu rozstrzygnięcia plebiscytu. 

(PTD, 18.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.