Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 17, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya Films wzmacnia zespół talent management

Aleksandra Żak dołączyła do Papaya Films na stanowisko talent manager (fot. materiały prasowe)

Do zespołu Papaya Films zajmującego się reprezentacją twórców dołączają dwie osoby: awansująca w ramach struktury firmy Sandra Orłow oraz Aleksandra Żak.

Sandra Orłow, która jako producentka sesji fotograficznych jest w zespole Papaya Films od początku 2019 roku, zasili zespół rostera, zajmując się reprezentacją fotografów i fotografek. Będzie łączyć te obowiązki z rolą producencką.

Aleksandra Żak dołączyła do Papaya Films na stanowisko talent manager. Wcześniej przez kilka lat pracowała przy produkcjach reklamowych - najpierw w roli koordynatorki, a później kierowniczki produkcji. Przez ostatnie dwa lata jako producentka zajmowała się produkcją telewizyjnych programów dla dzieci.

Papaya Films  reprezentuje kilkudziesięciu twórców i twórczyń na rynku polskim oraz za granicą. Transferami do zespołu od marca kieruje Stanisław Chyla-Smyk, head of talent management w Papaya Films.

(AMS, 17.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.