Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 17, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

MediaOn zakończyła 2020 rok zyskiem i mniejszymi przychodami

Dyrektorem zarządzającym MediaOn jest Piotr Zagórski (fot. materiały prasowe)

Agencja mediowa MediaOn na koniec 2020 roku miała 342,3 tys. zł netto zysku (rok wcześniej zanotowała stratę 15,2 tys. zł netto).

Agencja mediowa MediaOn na koniec 2020 roku miała 342,3 tys. zł netto zysku (rok wcześniej zanotowała stratę 15,2 tys. zł netto).

Według sprawozdania finansowego spółki złożonego w Krajowym Rejestrze Sądowym agencja MediaOn w 2020 roku miała 8,5 mln zł przychodów (w 2019 roku - 10,4 mln zł).

Wypracowany zysk zostanie w całości przekazany na wypłatę dla wspólników, co oznacza, że 338,8 tys. zł trafi do Roberta Zygiera, prezesa agencji, a reszta zasili spółkę. Dyrektorem zarządzającym MediaOn jest Piotr Zagórski. 

W minionym roku MediaOn skoncentrowała się na pozyskaniu nowych klientów, szczególnie z zagranicy, i na usługach z obszaru e-commerce. Zacieśniła też współpracę z agencją marketingowo-technologiczną Well Done, dzięki czemu przygotowywane dla klientów strategie mediowe poszerzono o rozwiązania zwiększające efektywność działań komunikacyjnych.

(IKO, 17.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.