Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 17, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mroczek i Sikora szefami zespołów Biddable i SEO w Reprise

Aleksander Mroczek zarządza zespołami SEM i paid social (fot. materiały prasowe)

Aleksander Mroczek został head of Biddable, a Paweł Sikora - head of SEO w agencji Reprise (Mediabrands).

Mroczek i Sikora awansowali na nowo utworzone stanowiska, raportują do Jacka Dymkowskiego, managing directora Reprise.

Aleksander Mroczek jako head of Biddable zarządza zespołami SEM i paid social (kieruje zespołem 20 specjalistów), odpowiada też m.in. za kształtowanie strategii dla obecnych i przyszłych klientów agencji. Z agencją związany jest od 2018 roku, ostatnio jako Biddable media expert. W poprzednich latach odpowiadał za obsługę klientów działających na rynku B2B i B2C w Polsce i w regionie EMEA. Jest certyfikowanym trenerem Google Marketing Platform.

Paweł Sikora jako head of SEO zarządza kilkuosobowym zespołem specjalistów, odpowiadając za rozwój usług i produktów SEO. Przez ostatnie pięć lat był SEO coordinatorem w Reprise. Wcześniej pracował jako menedżer i specjalista ds. SEO m.in. w Zenith (Peformics), OMD Poland, SEMtec i Cube Group.

(IKO, 17.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.