Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 11, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grupa Lotos rusza z kampanią wizerunkową z udziałem polskiej reprezentacji piłkarskiej

(screen Youtube.com/Grupa Lotos)

"Trzeba patrzeć szerzej, żeby widzieć więcej” – pod takim hasłem startuje kampania 360° Grupy Lotos.

W czerwcu rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, w których weźmie udział reprezentacja Polski. Grupa Lotos, jej główny sponsor, najnowszym spotem otwiera ogólnopolską kilkuetapową kampanię wizerunkową. Wychodząc od sportowych emocji i kibicowania piłkarzom, zwraca ona uwagę na obecność marki blisko klienta i jego potrzeb. W kolejnych etapach akcji pojawią się m.in. konkurs dla kibiców i piłkarska promocja na stacjach sieci Lotos.

Kampania prezentuje gamę usług i produktów Lotosu. Są to m.in.: aplikacja Pay & Go (umożliwiająca bezdotykową płatność za tankowanie przy dystrybutorze), paliwa Dynamic, stacje ładowania samochodów elektrycznych funkcjonujące w ramach Niebieskiego Szlaku oraz produkty dostępne w ofercie gastronomicznej Cafe Punkt.

Spot z pierwszego etapu kampanii zrealizowała agencja FCB Bridge2Fun, za produkcję odpowiadało Oto Film, a postprodukcję – Televisor. Wśród autorów znalazło się także studio dźwiękowe Głośno. Reżyserem spotu jest Jakub Michalczuk, a operatorem Kajetan Pils.

To już szósta kampania zrealizowana przez FCB Bridge2Fun dla Grupy Lotos, a druga z udziałem reprezentacji Polski.

(AMS, 11.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.