Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karolina Remiszewska i Emilia Maj menedżerkami w 24/7Communication

Karolina Remiszewska z branżą PR związana jest od 11 lat (fot. materiały prasowe)

Do agencji 24/7Communication dołączyły menedżerki Karolina Remiszewska i Emilia Maj, które odpowiadają za kierowanie zespołami, tworzenie i realizację strategii, doradztwo oraz pozyskiwanie klientów.

Remiszewska w 24/7Communication jako PR account manager kieruje działaniami dla klientów e-commerce, e-retail i sieci handlowych. Z branżą PR związana jest od 11 lat. Ostatnio była PR account manager w agencji Walk PR, a wcześniej – PR & content manager w 4Frame Agency. Przez sześć lat związana była też z M&CC – Marketing & Communications Consultants, ostatnio jako project manager.

Emilia Maj związana jest z branżą PR od blisko 10 lat. W agencji 24/7Communication jako account manager odpowiada za działania dla klientów z branży FCMG. Poprzednio pracowała w Walk PR jako account manager, a wcześniej była m.in. communication manager w Publicis Consultants. Zajmowała się komunikacją korporacyjną i produktową dla polskich i zagranicznych klientów.

(IKO, 07.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.