Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gameset prowadzi dla Philipsa kampanię gamingową w Czechach i Słowacji

W kampanii promowana jest maszynka do golenia Philips OneBlade (fot. materiały prasowe)

Agencja gaming marketingu Gameset (LTTM) realizuje dla marki Philips kampanię gamingową w Czechach i Słowacji, zaadaptowaną z rynku polskiego. To promocja maszynki do golenia Philips OneBlade.

Gameset odpowiada za strategię działań Philipsa w gamingu. W listopadzie ub.r. przygotowała w Polsce dla tej marki kampanię "OneBlade OneWinner”, w ramach której realizowano akcje dla graczy "League of Legends" i "FIFY" (markę promowali gamerzy: Karolek, Overpow i PLKD).

Kampania "OneBlade. OneWinner” na rynku czeskim i słowackim wystartowała na początku maja. Na stronach Onebladeonewinner.cz i Onebladeonewinner.sk prowadzona jest rywalizacja między dwoma influencerami gamingowymi: znani w regionie Xnapy i MenT zmierzą się 14 maja w trzech pojedynkach - dwa przeprowadzą osobiście w wybranych grach, trzeci zaś rozstrzygną ich fani poprzez głosowanie. Ponadto zwycięzca dwóch z trzech konkurencji ogoli się za pomocą maszynki Philips OneBlade i zaprezentuje proces tworzenia wymarzonej stylizacji na swoim streamie. W drugiej części kampanii pojawi się Porty, a widzowie głosować będą na stylizację zarostu, w której widzieliby tego influencera. Jednocześnie dla widzów przewidziano konkursy, w których do wygrania będzie po 500 euro oraz kody zniżkowe.

(IKO, 07.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.