Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Założyciel agencji MBridge Maciej Brożonowicz zmienił stanowisko na CEO

Maciej Brożonowicz jest założycielem MBridge (fot. materiały prasowe)

Maciej Brożonowicz został CEO agencji marketingowej MBridge – Marketing Experts. Zastąpił Dariusza Balcera, który skoncentruje się na obsłudze małych i średnich firm e-commerce.

Maciej Brożonowicz jest założycielem MBridge, dotychczas zajmował stanowisko COO. Odpowiadał między innymi za tworzenie i zarządzanie strategiami SEO dla portali contentowych i e-commerce, w tym dla Cushman & Wakefield, Jones Lang LaSalle i Agora. W latach 2012-2016 zarządzał działem SEO i content marketingu w Grupie Empik. Z branżą reklamową związany jest od 13 lat.

Dariusz Balcer, po rezygnacji ze stanowiska prezesa MBridge (był nim od 2016 roku), kieruje Cgrow (jako CEO), nowym podmiotem, który powstał w ramach grupy. Agencja ta koncentruje się na wsparciu w rozwoju małych i średnich firm e-commerce. Cgrow zajmie się zapewnieniem im dofinansowania i doradztwa w zakresie prowadzenia biznesu. Przed pracą w MBridge Balcer zarządzał marketingiem sklepów internetowych w ramach Grupy EMF i projektami B2C w Gazeta.pl, ostatnio jako head of e-commerce.

MBridge realizuje kampanie marketingowe w internecie, przede wszystkim dla firm z obszaru e-commerce.

(IKO, 06.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.