Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Strejlau zapowiada pożegnanie z rolą komentatora piłkarskich imprez

"To będzie najprawdopodobniej moja ostatnia wielka piłkarska impreza w roli komentatora" - powiedział o Euro 2020 Andrej Strejlau (fot. Jakub Kamiński/East News)

Andrzej Strejlau, były trener i selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, a obecnie ekspert i komentator TVP Sport, zapowiedział, że po Euro 2020 skończy z komentowaniem dużych imprez piłkarskich.

"Jestem teraz mocno zajęty. Intensywnie przygotowuję się do pracy podczas zbliżających się mistrzostw Europy. Jest co robić, bo piłka nożna cały czas się zmienia" - powiedział Andrzej Strejlau w rozmowie z portalem Interia.pl. "To będzie najprawdopodobniej moja ostatnia wielka piłkarska impreza w roli komentatora. Kiedyś przecież trzeba skończyć" - przyznał były trener. 

Andrzej Strejlau od czerwca 2019 roku związany jest z TVP Sport. Wcześniej pracował jako ekspert i komentator stacji Eurosport przy meczach Ekstraklasy.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczną się 11 czerwca i potrwają do 11 lipca.

(KOZ, 06.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.