Dział: PRASA

Dodano: Maj 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Naczelny "Believer" zrezygnował, po tym jak prowadził spotkanie wideo z wanny

Joshua Wolf Shenk przeprosił, ale stanowisko stracił (screen YouTube.com/American Express Business)

Joshua Wolf Shenk zrezygnował z funkcji redaktora naczelnego dwumiesięcznika "Believer" i dyrektora artystycznego Black Mountain Institute (wydawcy magazynu), po tym jak zarzucono mu nieobyczajne zachowanie. Redakcyjne spotkanie internetowe prowadził z wanny, o czym napisał "Los Angeles Times".

Oprócz Wolfa Shenka w spotkaniu na Zoomie, które odbyło się w lutym, uczestniczyło 12 pracowników wydawnictwa. Shenk tłumaczył się, że musiał wziąć kąpiel ze względów leczniczych, a siedząc w wannie, miał na sobie koszulkę. Jednak po zakończeniu spotkania nie rozłączył się i wyszedł z wanny. „Przekroczyłem granicę, zza której nie mogę wrócić. Bardzo żałuję wyrządzonej Państwu krzywdy - a co za tym idzie, ludziom, którym służymy. Przepraszam" - oświadczył Shenk.

W listopadzie "The New York Post" zwolnił publicystę Jeffreya Toobina, który masturbował się w przerwie wideokonferencji, przy włączonej kamerze.

(MAC, 06.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.