Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Finding Prince Charming" w Player.pl

Pierwsza edycja "Finding Prince Charming" została nadana w 2016 roku(fot. materiały prasowe)

Player.pl (TVN Grupa Discovery) przygotowuje polską wersję reality show "Finding Prince Charming", w którym geje walczą o względy tytułowego "księcia". 

"W ramach Player Original powstanie polska wersja głośnego formatu reality show »Finding Prince Charming«. Wierzymy, że ta produkcja może zmienić stereotypy, otworzyć nas i uwrażliwić, ale także dostarczy naszym odbiorcom dobrej rozrywki. Program pojawi się w serwisie Player.pl jeszcze w tym roku" - podało biuro prasowe TVN Grupa Discovery. 

Reality show "Finding Prince Charming" miał premierę w 2016 roku w amerykańskiej telewizji Logo. O względy bogatego i przystojnego "księcia" rywalizuje 13 gejów, którzy mieszkają w ekskluzywnej willi. Co odcinek eliminowany jest jeden z uczestników, aż do finału, kiedy "książę" wskazuje wybranka. "Finding Prince Charming" jest spin-offem formatu "The Bachelor", który w Polsce w 2003 roku emitował TVN pod nazwą "Kawaler do wzięcia".

Polska będzie kolejnym krajem w Europie, po Danii (tę wersję wyprodukowało Discovery), Niemczech i Holandii, która zdecydowała się na produkcję własną odsłon "Finding Prince Charming". "Jak do tej pory program cieszył się dużą sympatią wśród widzów, a w Niemczech otrzymał prestiżową nagrodę Grimme Preis za najlepszy program rozrywkowy" - dodało biuro prasowe TVN Grupa Discovery.

(PTD, 26.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.