Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cezary Glijer dba o SEO w LVL Up Media

Cezary Glijer z branżą związany jest od 1992 roku (fot. materiały prasowe)

Cezary Glijer, były szef SEO w agencji marketingu precyzyjnego K2 Precise, dołączył do agencji mediowej LVL Up Media (Data Science House/Loyalty Point) na stanowisko SEO eksperta. 

W LVL Up Media Glijer odpowiada za rozwój kompetencji w obszarze SEO i content marketingu. Do jego zadań należy m.in. wsparcie SEO serwisów e-commerce i opracowywanie kart produktowych pod kątem widoczności w Google. 

Cezary Glijer z branżą związany jest od 1992 roku. Ostatnio przez ponad pięć lat związany był z agencją K2 Precise (wcześniej K2 Media), do której dołączył na stanowisko head of search. Przedtem był w Starcomie, gdzie od 2011 roku odpowiadał za SEO. Realizował projekty dla takich klientów, jak Honda, Raiffeisen, BZ WBK, Eurobank, Bank Millenium, Samsung, T-Mobile, Link4.

(IKO, 21.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.