Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

OLX w kampanii przekonuje, że sąsiadów mamy w całej Polsce

W rolę przewodnika po sąsiedzkich relacjach wcielił się aktor Janusz Chabior (screen Youtube.com/OLX Polska)

"Przesyłki OLX - cała Polska po sąsiedzku" to hasło startującej właśnie kampanii serwisu OLX. Spoty są pierwszą odsłoną nowej platformy komunikacji.

Bohaterowie kampanii mieszkają w odległych miejscach, np. mieszkaniec Jarocina kupuje przedmiot od otoczonej regionalnymi wzorami kobiety z Łowicza, a warszawiak od marynarza z Gdyni. W rolę przewodnika po sąsiedzkich relacjach wcielił się aktor Janusz Chabior, który występował już we wcześniejszych kampaniach OLX.

"Lokalność i sąsiedzkość, z którą do tej pory kojarzony był serwis OLX, zostaje. Hasłem »Cała Polska po sąsiedzku« chcemy natomiast podkreślić, że sąsiadów, od których możemy kupić, lub którym możemy sprzedać przedmioty, mamy w całym kraju - mówi Marcin Sienkowski, head of marketing w OLX.

Za koncept kreatywny kampanii odpowiada 180heartbeats + Jung V Matt, za produkcję - Luciano Pictures, media zaplanował Media Concept. Spoty emitowane są w telewizji i kanałach społecznościowych marki.

(AMS, 21.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.